
Портативна Bluetooth колонка з мікрофоном та світломузикою BT-2425 Активна підлогова Bluetooth колонка
Продавець: Velotrend
1 299 ₴1 549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 6696/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна Bluetooth колонка з мікрофоном та світломузикою BT-2425 Активна підлогова Bluetooth колонка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна Bluetooth колонка з мікрофоном та світломузикою BT-2425 Активна підлогова Bluetooth колонка

Бездротова колонка Marshall + Power Bank Портативна Bluetooth колонка

Портативна Bluetooth колонка для караоке з мікрофоном на акумуляторі Акустична система для караоке

Бездротова вологостійка колонка Bluetooth Middleton Портативна Bluetooth колонка Чорна
📋 Технічні характеристики
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Высота | 380 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Интерфейсы | USB, AUX-вход |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная частота | 100 Гц |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть |
| Формат акустики | Стерео |
| Цвет корпуса | Черный |
| Чувствительность | 85 дБ |
| Ширина | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-14