
Портативна ігрова консоль у стилі ретро з 7 дюймовим HD-дисплей на 20000 ігор X80
Продавець: Kanctovar
2 349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 16361/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна ігрова консоль у стилі ретро з 7 дюймовим HD-дисплей на 20000 ігор X80». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна ігрова консоль 2/8GB (5,1") + 10000 ігор, X52 / Кишенькова приставка ігрова / Міні ретро консоль

Портативна ігрова консоль Protect X 43" / Ігрова приставка / Кишенькова ігрова приставка з екраном

Кишенькова ігрова приставка (дисплей 4,1") GAME X7 / Портативна ігрова консоль / Приставка для фільмів та ігор

Портативна ігрова консоль M8 Pro 64ГБ, 4K HDMI, 2 бездротові джойстики, підтримка 10 емуляторів, 10 000+ ігор
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Nintendo |
| Тип приставки | Портативная |
| Диагональ экрана | 7 дюйм |
| Объем накопителя | 16 GB |
| Питание | Li-Ion |
| Особенности | Поддержка HD |
| В комплект входит | USB-кабель, Игровая консоль |
| Цвет корпуса | Красный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 100 мм |
| Объем встроенной памяти | 2 GB |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Линейки | Sega |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-30
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались


