
Портативна ігрова консоль 2/8GB (5,1") + 10000 ігор, X52 / Кишенькова приставка ігрова / Міні ретро консоль
Продавець: HUGO
1 519,43 ₴2 170,61 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234571915
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Портативна ігрова консоль 2/8GB (5,1") + 10000 ігор, X52 / Кишенькова приставка ігрова / Міні ретро консоль». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна ігрова консоль у стилі ретро з 7 дюймовим HD-дисплей на 20000 ігор X80

Портативна ігрова консоль Protect X 43" / Ігрова приставка / Кишенькова ігрова приставка з екраном

Кишенькова ігрова приставка (дисплей 4,1") GAME X7 / Портативна ігрова консоль / Приставка для фільмів та ігор

Портативна ігрова консоль M8 Pro 64ГБ, 4K HDMI, 2 бездротові джойстики, підтримка 10 емуляторів, 10 000+ ігор
📋 Технічні характеристики
| Тип приставки | Портативная |
| Диагональ экрана | 5.1 дюйм |
| Питание | Li-Ion |
| Время работы | 5 час |
| Особенности | Поддержка HD, Воспроизведение видео |
| В комплект входит | USB-кабель |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 90 мм |
| Глубина | 22 мм |
| Объем встроенной памяти | 8 GB |
| Объем оперативной памяти | 2000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Цвет корпуса | Сине-красный |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-08
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2026-03-02
Переваги
Актуальний опис