
.Портативний паяльник FNIRSI HS02-A 100Вт + 6 жал HS02A-K, HS02A-KU, HS02A-JS, HS02A-I, HS02A-C2, HS02A-B
Продавець: Experience
3 740 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «.Портативний паяльник FNIRSI HS02-A 100Вт + 6 жал HS02A-K, HS02A-KU, HS02A-JS, HS02A-I, HS02A-C2, HS02A-B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Fnirsi |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 100 Вт |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В, 1,2 В |
| Максимальная температура жала | 450 град. |
| Минимальная температура жала | 100 град. |
| Частота тока | 50 Гц |
| Индикатор питания | Да |
| Съемное жало | Да |
| Вес | 0.061 кг |
| Упаковка | Кейс |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 20 мм |
| Длина | 180 мм |
| Высота | 20 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-06-17
Дякую вам Віталію за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг. Звертайтеся ще.
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності2025-05-27
Дякую вам Андрію за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг. Звертайтеся ще.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності