
.Портативний паяльник QUECOO T-85 96 Вт с жалом T85-BC2, підставка (підходять жала - TS100/TS101 та HS01/SH72)
Продавець: Experience
1 150 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «.Портативний паяльник QUECOO T-85 96 Вт с жалом T85-BC2, підставка (підходять жала - TS100/TS101 та HS01/SH72)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Queco |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 96 Вт |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В, 1,2 В |
| Максимальная температура жала | 480 град. |
| Минимальная температура жала | 80 град. |
| Частота тока | 50 Гц |
| Индикатор питания | Да |
| Съемное жало | Да |
| Вес | 0.037 кг |
| Упаковка | Пенал |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 18 мм |
| Длина | 165 мм |
| Высота | 15 мм |
| Количество сменных жал | НЕТ |
| Блок питания в комплекте | НЕТ |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-04-14
Дякую вам Юрію за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг. Звертайтеся ще.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-03-28
Дякую вам Артем за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг. Звертайтеся ще.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності