
# Портативний паяльник ZOYI ZT-N1 96 Вт с жалом T12-К, кабель USB type-C, підставка
Продавець: Experience
1 270 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «# Портативний паяльник ZOYI ZT-N1 96 Вт с жалом T12-К, кабель USB type-C, підставка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | ZOYI |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 96 Вт |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В, 1,2 В |
| Максимальная температура жала | 450 град. |
| Минимальная температура жала | 100 град. |
| Индикатор питания | Да |
| Съемное жало | Да |
| Вес | 0.074 кг |
| Упаковка | Пенал |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 19 мм |
| Длина | 196 мм |
| Высота | 19 мм |
| Количество сменных жал | 1 шт. |
| Блок питания в комплекте | НЕТ |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-23
Дякую вам Сергію за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг. Звертайтеся ще.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності