
Портативний проектор для дому 130″, з WiFi, Bluetooth, Android 11 / Домашній міні проектор / Смарт проектор
Продавець: HUGO
1 429,45 ₴2 042,07 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 234574584
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний проектор для дому 130″, з WiFi, Bluetooth, Android 11 / Домашній міні проектор / Смарт проектор». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Мультимедійний портативний проектор для дому Vamvo YG300 Pro HD LED 2000 Лм

Смарт проектор 4К, з WiFi та Bluetooth + пульт, L018 / Портативний проектор для дому / Міні проектор для фільмів

Портативний проектор для дому 4К, WiFi і Bluetooth + пульт, HY300 / Проектор для смартфона / Проектор домашній

Портативний проектор для дому 4К, HY300 + Нічник проектор Космонавт / Проектор для смартфона / Проектор домашній
📋 Технічні характеристики
| Интерфейсы | HDMI, jack 3.5 мм, Wi-Fi, USB |
| Особенности | Встроенные динамики |
| Цвет корпуса | Белый |
| Уровень шума | 25 дБ |
| Состояние | Новое |
| Напряжение сети | 100~240 В |
| Вид товара | Проектор |
| Фокусировка объектива | Автоматическая |
| Вид | Портативная |
| Тип лампы | LED |
| Разрешение | 1280x720 |
| Формат изображения | Широкоэкранный (16:9) |
| Световой поток | 200 лм |
| Контрастность | 1500 |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 92 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-13
Роботою магазину задоволена все було в наявності, швидко відправили, конкретно по проектору в усіх відео оглядах шнур HDM показують в комплектації тут менеджер пропонувала придбати додатково і ще один мінус дуже навʼязливо пропонувала інший товар.
Переваги
Неввічливий продавець