
Портативний стіл для ноутбука, світло-коричневий, 60x40x29 см / Розкладний столик для дому / Портативний стіл для ноутбука
Продавець: HUGO
349 ₴498,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 23458125708
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний стіл для ноутбука, світло-коричневий, 60x40x29 см / Розкладний столик для дому / Портативний стіл для ноутбука». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Длина | 600 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Особенности | Подстаканники |
| Тип мебели | стол компьютерный |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для ноутбука |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Высота | 290 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-14
Стіл поганий, по периметру задири, один кут столу розбитий.
Переваги
Товар не відповідав опису
