
Столик для ноутбука складаний, зелений, 60×40×29см / Розкладний столик для дому / Портативний стіл для ноутбука
Продавець: HUGO
407,6 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23458125704
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Столик для ноутбука складаний, зелений, 60×40×29см / Розкладний столик для дому / Портативний стіл для ноутбука». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Універсальний столик для ноутбука з 4 USB вентилятором та лампою AA-19 Складаний столик з підсклянниками

Складаний міні-столик для ноутбука 60х40х29см / Розкладний столик для дому / Портативний стіл для ноутбука

Складний столик для ноутбука та планшета 60х40х27 см, Бежевий / Багатофункціональний столик у ліжко для планшета

Складаний столик для ноутбука з охолодженням E-TABLE LD09
📋 Технічні характеристики
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Длина | 600 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Особенности | Подстаканники |
| Тип мебели | стол компьютерный |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для ноутбука |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Высота | 290 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-09
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна