
Потяг-трансформер Variant Train (на батарейках, музика, звук, герой, колеса вільного ходу) FW 338-2 A
Продавець: Круті тачки
504 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: FW 338-2 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Потяг-трансформер Variant Train (на батарейках, музика, звук, герой, колеса вільного ходу) FW 338-2 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 210 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 100 мм |
| Тип | Поезд |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-31
Дуже гарне обслуговування та швидка доставка .Гарна іграшка дітина в захваті.



