
Повербанк із сонячною панеллю на 30000mAh, K-300, Чорний / Портативний зарядний пристрій з ліхтариком
Продавець: HUGO
1 207,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 234571172
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Повербанк із сонячною панеллю на 30000mAh, K-300, Чорний / Портативний зарядний пристрій з ліхтариком». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB |
| Разъемы | micro USB |
| Набор переходников | Нет |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Фонарик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Длина | 145 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 44 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-01
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець
