
Повітряний тир (на батарейках, працює від USB, пістолет, 5 м'яких патронов) 3361
Продавець: Круті тачки
558 ₴786 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 3361
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Повітряний тир (на батарейках, працює від USB, пістолет, 5 м'яких патронов) 3361». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 200 мм |
| Высота упаковки | 280 мм |
| Длина | 440 мм |
| Длина упаковки | 380 мм |
| Комплектация мишенью | Да |
| Особенности | Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пистолет |
| Тип боеприпасов | Мягкие патроны |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 70 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-11
Дуже гарна ігра. Дитині дуже сподобалося. Грали в двох і провели весело час



