
Пожежна машина на радіокеруванні (акумулятор 3.7 V, пульт 27 MHz, підсвічування) MD 169-1 A
Продавець: Круті тачки
600 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MD 169-1 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пожежна машина на радіокеруванні (акумулятор 3.7 V, пульт 27 MHz, підсвічування) MD 169-1 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | MHZ |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 250 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип модели | Трактор |
| Цвет корпуса | Желтый |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-07
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


