
Проектор 4K + пульт, Z2 + Кабель HDMI-HDMI 1,5м / Портативний проектор / Проектор для дому
Продавець: HUGO
1 434,06 ₴2 048,66 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234574813
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Проектор 4K + пульт, Z2 + Кабель HDMI-HDMI 1,5м / Портативний проектор / Проектор для дому». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Смарт проектор 4K + пульт, з Wi-Fi та Bluetooth, HY320 / Домашній міні проектор / Мультимедійний проектор для фільмів

Мультимедійний проектор 4K + пульт, Z2 / Портативний проектор / Проектор для дому

Смарт проектор 4K + пульт, з Wi-Fi та Bluetooth, HY320 / Домашній міні проектор / Мультимедійний проектор для фільмів
📋 Технічні характеристики
| Тип матрицы | LCD |
| Поддержка формата входного сигнала | 720p, 1080p, 2160p, 4K 120p |
| Интерфейсы | jack 3.5 мм, HDMI, USB |
| Особенности | Встроенные динамики |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Напряжение сети | 110~240 В |
| Материал | Пластик |
| Вид товара | Проектор |
| Фокусировка объектива | Ручная |
| Потребляемая мощность | 60 Вт |
| Вид | Портативная |
| Разрешение | 1280x720 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-10
Переваги
Товар не відправили