
Проектор зоряного неба Астронавт з пультом та 8 режимами світіння USB
Продавець: Kanctovar
499 ₴2 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 15855-2/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Проектор зоряного неба Астронавт з пультом та 8 режимами світіння USB». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Ночник Star Master проектор зоряного неба на батарейках та адаптер від мережі 220 В Чорний

Проектор зоряного неба 13в1 Galaxy Projector 360°

Музичний нічник-проектор зоряного неба Зіркова черепаха Дитячий музичний нічник Рожевий

Проектор зоряного неба з 12 сценаріями відображення Galaxy Projector Нічний планетарій для дитячої кімнати
📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Пульт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Напряжение сети | 5 В |
| Цвет | Белый |
| Производитель | LOSSO |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Источник питания | Электричество |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Управление | Кнопки |
| Напряжение питания | 5В |
| Высота | 245 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Длина | 115 мм |
| Вес | 655 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-03



