
Проектор зоряного неба Домашній планетарій з 19 різними слайдами-проекціями космосу Білий
Продавець: Velotrend
1 649 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 9314/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Проектор зоряного неба Домашній планетарій з 19 різними слайдами-проекціями космосу Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Ночник Star Master проектор зоряного неба на батарейках та адаптер від мережі 220 В Чорний

Проектор зоряного неба 13в1 Galaxy Projector 360°

Музичний нічник-проектор зоряного неба Зіркова черепаха Дитячий музичний нічник Рожевий

Проектор зоряного неба з 12 сценаріями відображення Galaxy Projector Нічний планетарій для дитячої кімнати
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Galaxy |
| Вес | 0.6 г |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 110 мм |
| Источник питания | Электричество |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Многоцветная подсветка | Да |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Напряжение питания | 5В |
| Напряжение сети | 5 В |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ночник-проектор |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Управление | Ручное |
| Форма светильника | Круглая |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Ширина | 110 мм |
| Количество слайдов/проекций | 19 шт. |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-06
2025-12-13