
Професійна бездротова машинка для стриження волосся VGR V-005 тример для бороди та вусів із дисплеєм
Продавець: Харизма
1 124 ₴1 214 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: L-V-005
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Професійна бездротова машинка для стриження волосся VGR V-005 тример для бороди та вусів із дисплеєм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Професійна бездротова машинка для стриження волосся VGR V-682 із зарядною базою на підставці догляд за тілом

Професійна бездротова машинка для стриження VGR V-663 тример для волосся, бороди та вусів

Професійна бездротова машинка для стриження волосся з дисплеєм VGR V-682 підставкою та змінними насадками

Професійна бездротова машинка для стрижки волосся USB з насадками, VGR V-082 / Тример для бороди
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Время заряда аккумулятора | 3.5 час |
| Время работы от аккумулятора | 250 мин |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество насадок | 8 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Минимальная длина стрижки | 0.5 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Скорость мотора | 7000 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Триммер для окантовки | Да |
| Ширина лезвия | 44 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-10-12
Переваги
Гарне обслуговування2024-10-01
брала на подарок сыну , очень понравился , лёгкий в использовании легко разобрались как пользоваться , рекомендуем и продавца и товар
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності