
Професійна машинка для стрижки волосся MS 3302 з 4 насадками / Чоловічий тример для стрижки волосся
Продавець: HUGO
299,28 ₴427,55 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234577949
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Професійна машинка для стрижки волосся MS 3302 з 4 насадками / Чоловічий тример для стрижки волосся». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Професійна машинка для стрижки VGR V-652 Бездротова машинка для стрижки волосся

Професійна машинка для стрижки Domotec MS-3301 з насадками / Машинка для стрижки

Професійна машинка для стрижки домашніх тварин ZooFari DC 38 / Машинка для грумінгу

Тример універсальний 6в1, KM-5900 / Професійна машинка для стрижки волосся / Акумуляторна електробритва
📋 Технічні характеристики
| Количество насадок | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Минимальная длина стрижки | 1 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки, Поворотный регулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Цвет корпуса | Синий |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-05
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності