
Професійний цифровий детектор металу, прихованої проводки, деревини - SH-402, Yellow
Продавець: Experience
940 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Професійний цифровий детектор металу, прихованої проводки, деревини - SH-402, Yellow». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | HANMATEK |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Автоматическое отключение | 3 мин |
| Индикация | Световая/Звуковая |
| Максимальная глубина обнаружения | 80 мм |
| Обнаружение черных металлов | 80 мм |
| Обнаружение цветных металлов | 60 мм |
| Обнаружение проводки под напряжением | 51 мм |
| Обнаружение древесины | 38 мм |
| Монитор | LCD |
| Размер монитора | 2.1 дюйм |
| Цветность монитора | Черно-белый |
| Минимальная рабочая температура | -10 °С |
| Максимальная рабочая температура | 50 °С |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Напряжение | 9 В |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Высота | 35 мм |
| Вес | 170 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-27
Угода пройшла ідеально. Все добре.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності

