
Прогулянкова коляска для ляльок MELOGO (тростина, поворот коліс на 360 градусів, 5 різновидів) 9302 W
Продавець: Круті тачки
472 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9302 W P
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Прогулянкова коляска для ляльок MELOGO (тростина, поворот коліс на 360 градусів, 5 різновидів) 9302 W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Melogo |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 550 мм |
| Длина | 490 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль, Металл |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 260 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


