
Простирадло 150х120 см з підігрівом Electric Blanket різнокольорові смужки HP227
Продавець: HappyHouse
355 ₴522 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 1182PRSTNC27
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Простирадло 150х120 см з підігрівом Electric Blanket різнокольорові смужки HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →
Електропростирадло 150х120 см з сумкою Electric Blanket сірий картатий Лучшая цена

Електропростирадло 150х120 см з сумкою Electric Blanket сірий картатий YU227

Простирадло 150х120 см з підігрівом Electric Blanket синя з білим HP227

Електропростирадло 150х120 см з сумкою Electric Blanket сірий картатий HP227
📋 Технічні характеристики
| Питание | Сеть 220В |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Машинная стирка | Нет |
| Размер | Полуторный |
| Потребляемая мощность | 86 Вт |
| Тип | Электрические простыни |
| Длина | 150 мм |
| Длина шнура | 1 |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-03-09
Все супер, дякую))) Дуже швидка відправка, дякую продавцю))) Рекомендую цей магазин та Продавця.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-28
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-17
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності