
Простирадло 150х120 см з підігрівом Electric Blanket синя з білим HP227
Продавець: HappyHouse
355 ₴522 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1183PRSTNC4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Простирадло 150х120 см з підігрівом Electric Blanket синя з білим HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →
Електропростирадло 150х120 см з сумкою Electric Blanket сірий картатий Лучшая цена

Електропростирадло 150х120 см з сумкою Electric Blanket сірий картатий YU227

Простирадло 150х120 см з підігрівом Electric Blanket різнокольорові смужки HP227

Електропростирадло 150х120 см з сумкою Electric Blanket сірий картатий HP227
📋 Технічні характеристики
| Питание | Сеть 220В |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет | Синий |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Машинная стирка | Нет |
| Размер | Полуторный |
| Потребляемая мощность | 86 Вт |
| Тип | Электрические простыни |
| Длина | 150 мм |
| Длина шнура | 1 |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-07
Отримали товар іншого кольору, виписала синій в зірки прийшло в кольорову полоску.
Переваги
Товар не відповідав опису