
Протиударний кейс чорний з EVA 15*11*4.5 см для електроніки та гаджетів
Продавець: Experience
270 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Протиударний кейс чорний з EVA 15*11*4.5 см для електроніки та гаджетів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
📋 Технічні характеристики
| Назначение | Для мелочей |
| Количество отделений | 2 |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 11 см |
| Высота | 4.5 см |
| Цвет | Черный |
| Производитель | OEM (Original equipment manufacturer) |
| Страна производитель | Китай |
| Объем | 0.75 л |
| Тип | Сумка-органайзер |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-15
Фото не співпадає з описом. Вибирали за описом таймер,а прийшло що на фото - для нас не потрібний вольтометр. Школа що не можу відправити назад.
Переваги
Товар не відповідав опису