
Пупс "Диво малюк" (укр. озвучка, м'яконабивний, 45 см) PL-525-117
Продавець: Круті тачки
756 ₴1 065 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: PL-525-117
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пупс "Диво малюк" (укр. озвучка, м'яконабивний, 45 см) PL-525-117». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 45 см |
| Высота упаковки | 460 мм |
| Длина упаковки | 195 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


