
Пупс функціональний (30 см, звуки, слова англ., сміється, плаче, п’є, ходить в туалет, аксесуари, в коробці) 98058 A
Продавець: Круті тачки
629 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 98058 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пупс функціональний (30 см, звуки, слова англ., сміється, плаче, п’є, ходить в туалет, аксесуари, в коробці) 98058 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 см |
| Высота упаковки | 350 мм |
| Длина | 17 см |
| Длина упаковки | 245 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Резина |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 8 см |
| Ширина упаковки | 105 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


