
Пупс функціональний (45см, п'є з пляшечки, ходить на горщик, заплющує очі, плаче, аксесуари) BL241J
Продавець: Круті тачки
1 223 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BL241J
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пупс функціональний (45см, п'є з пляшечки, ходить на горщик, заплющує очі, плаче, аксесуари) BL241J». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Высота упаковки | 380 мм |
| Длина | 45 см |
| Длина упаковки | 330 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-25
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець



