
Пупс функціональний Братик (6 функцій, з аксесуарами) BLB 001 C
Продавець: Круті тачки
916 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BLB 001 C
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пупс функціональний Братик (6 функцій, з аксесуарами) BLB 001 C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 45 см |
| Высота упаковки | 380 мм |
| Длина упаковки | 330 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластизоль |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


