
Пупс функціональний Чудо Малюк Limo Toy (2 види, п'є з пляшечки, аксесуари) YL2420BK-D1-2-DM-UA
Продавець: Круті тачки
510 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YL2420BK-D1-2-DM-UA
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пупс функціональний Чудо Малюк Limo Toy (2 види, п'є з пляшечки, аксесуари) YL2420BK-D1-2-DM-UA». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Высота | 20 см |
| Высота упаковки | 205 мм |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна




