
Пупс функціональний Jutu love (висота: 28 см, музичний чип, ходить на горщик, знімний одяг та взуття, пляшечка, соска) 8652
Продавець: Круті тачки
546 ₴770 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 8652
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Пупс функціональний Jutu love (висота: 28 см, музичний чип, ходить на горщик, знімний одяг та взуття, пляшечка, соска) 8652». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 28 см |
| Высота упаковки | 340 мм |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Ширина упаковки | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-11-29
Все супер, приїхала посилка швидко , акуратно запакований пупс.Продавець ввічливий та компетентний. Однозначно рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-27
Переваги
Швидко відправили2025-11-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


