
Пупс функціональний (кенгуру-перенесення, з аксесуарами, в коробці) W 125-13
Продавець: Круті тачки
864 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: W 125-13
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Пупс функціональний (кенгуру-перенесення, з аксесуарами, в коробці) W 125-13». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 28 см |
| Высота упаковки | 295 мм |
| Длина упаковки | 350 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-30
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець2024-07-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


