
Пупс функціональний (музичний чіп, підгузник, горщик, рюкзак-кенгуру, в коробці) U 022-13
Продавець: Круті тачки
969 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: U 022-13
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пупс функціональний (музичний чіп, підгузник, горщик, рюкзак-кенгуру, в коробці) U 022-13». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 28 см |
| Высота упаковки | 290 мм |
| Длина упаковки | 350 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 95 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-15
Заказывала игрушки детям на день рождение. Так как времени оставалось мало до праздника, то попросила менеджера отправить поскорее. И мне пошл эти на встречу, отправили быстро, заказ получила даже раньше, чем ожидала. Клиентоориентированность на высоте однозначно. Большой выбор игрушек, нашла все то, что хотели дети. Подарки ещё не подарены, но уже в упаковку посмотрела, очень качественные игрушки, уверенна, что дети будут счастливы. Спасибо большое интернет-магазину за отношение к покупателю, сервис и ассортимент💝
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


