
Пупс функціональний (п'є з пляшечки, аксесуари, ходить на горщик, висота 32 см) 6811
Продавець: Круті тачки
556 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6811
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пупс функціональний (п'є з пляшечки, аксесуари, ходить на горщик, висота 32 см) 6811». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 32 см |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Резина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-21
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили




