
Пупс функціональний (висота 26 см, ліжечко, ванночка, знімний одяг, аксесуари) 9933 A-2
Продавець: Круті тачки
921 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9933 A-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пупс функціональний (висота 26 см, ліжечко, ванночка, знімний одяг, аксесуари) 9933 A-2». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 26 см |
| Высота упаковки | 340 мм |
| Длина упаковки | 490 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Ширина упаковки | 190 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-19
Дуже гарний продавець. Ввічливі продавці . Гарні ціни . Швидка відправка . Якісний товар
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



