
Пупс функціональний Yale Baby (їсть, ходить на горщик, закриває очі, з аксесуарами, в коробці) YL 1917 Q
Продавець: Круті тачки
604 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YL 1917 Q
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пупс функціональний Yale Baby (їсть, ходить на горщик, закриває очі, з аксесуарами, в коробці) YL 1917 Q». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 см |
| Высота упаковки | 250 мм |
| Длина | 13 см |
| Длина упаковки | 220 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 7 см |
| Ширина упаковки | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


