
Пупс хлопчик Cocomelon (в блакитній піжамі) 3666-146 Голубая кофта
Продавець: Круті тачки
402 ₴566 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 3666-146 Голубая кофта
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Пупс хлопчик Cocomelon (в блакитній піжамі) 3666-146 Голубая кофта». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Высота | 27 см |
| Высота упаковки | 250 мм |
| Длина | 12 см |
| Длина упаковки | 160 мм |
| Материал | Пластизоль |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 10 см |
| Ширина упаковки | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-09-24
Переваги
Відправляли довше обіцяного2024-12-10



