
Пила дитяча іграшкова (довжина 46 см, звук, світло, рухома стрічка, окуляри, на батарейці, у коробці) T 058
Продавець: Круті тачки
535 ₴754 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T 058
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пила дитяча іграшкова (довжина 46 см, звук, світло, рухома стрічка, окуляри, на батарейці, у коробці) T 058». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 175 мм |
| Длина | 460 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мастерская, набор инструментов |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-22





