
Радіоприймач із сонячною панеллю Golon RX-456S Портативна колонка з радіо та ліхтариком
Продавець: Kanctovar
799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9649/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Радіоприймач із сонячною панеллю Golon RX-456S Портативна колонка з радіо та ліхтариком». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | GOLON |
| Тип | Приемник |
| Тюнер | Аналоговый |
| Особенности | Фонарик, Картридер, USB-разъем |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 204 мм |
| Длина | 85 мм |
| Высота | 15 мм |
| Вес | 0.8 г |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-04-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-12
чудовй дизайн, гарний звук, ловить багато станцій.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




