
Радіоприймач із сонячною панеллю та акумулятором, USB, SD-карта RX-BT628S / Аналоговий радіоприймач акумуляторний
Продавець: HUGO
550 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234587925
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Радіоприймач із сонячною панеллю та акумулятором, USB, SD-карта RX-BT628S / Аналоговий радіоприймач акумуляторний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 527 г |
| Высота | 105 мм |
| Длина | 170 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Особенности | USB-разъем, Картридер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Приемник |
| Тюнер | Аналоговый |
| Ширина | 95 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-01
2025-12-06
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-05
Надіслали радіо браковане, яке не працює! Не те що замовляли, а дешевше! Кошти за різницю чекаю вже більше 7 днів.За бракований товар принесли вибачення, а не повернення коштів.
Переваги
Товар не відповідав опису2025-11-20
Пошел 8 день .Значит товара не было в наличии .А пишут что был. Коммерчесское шахрайство
Переваги
Актуальний опис, Товар був у наявності
