
Робопес на радіокеруванні (3,7 V, музика, підсвічування, звуки, трансформація коліс, роликові колеса) 2950-1
Продавець: Круті тачки
1 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2950-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Робопес на радіокеруванні (3,7 V, музика, підсвічування, звуки, трансформація коліс, роликові колеса) 2950-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 250 мм |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Робот |
| Цвет корпуса | Серый |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


