
Робот Бамблбі (танцює, ходить, світло, звук) Dance Hero 757 -B070 Bumblebee
Продавець: Круті тачки
573 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 757 -В070
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Робот Бамблбі (танцює, ходить, світло, звук) Dance Hero 757 -B070 Bumblebee». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 260 мм |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Персонажи | Transformers |
| Состояние | Новое |
| Тип | Робот |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Желтый |
| Ширина упаковки | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-06
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


