
Робот Галактик "WToys" (звучання на українську.язику, LED-підсвітку, сенсорні датчики, рух, Review) 62313
Продавець: Круті тачки
910 ₴1 264 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 62313
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Робот Галактик "WToys" (звучання на українську.язику, LED-підсвітку, сенсорні датчики, рух, Review) 62313». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 150 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Робот |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-23
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


