
Робот музичний Людина павук (2 кольори, музика, підсвічування, рухається, пульт управління) ZR 2091-2
Продавець: Круті тачки
724 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ZR 2091-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Робот музичний Людина павук (2 кольори, музика, підсвічування, рухається, пульт управління) ZR 2091-2». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 205 мм |
| Длина упаковки | 205 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Робот |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-13



