
Робот-собака на радіокеруванні, WiFi камера, LED, музика, пуляє кулями, H29-4 / Інтерактивний робот / Робот-пес з пультом
Продавець: HUGO
819 ₴1 170 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234589124
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Робот-собака на радіокеруванні, WiFi камера, LED, музика, пуляє кулями, H29-4 / Інтерактивний робот / Робот-пес з пультом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Емкость аккумулятора | 1450 мА/ч |
| Высота | 165 мм |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Длина | 270 мм |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Наличие видеокамеры | С видеокамерой |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип модели | Собака |
| Время работы от аккумулятора | 30 мин |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-18
Переваги
Товар не відправили