
Робот трансформер Автобот Оптимус прайм (аксесуари) HD 83
Продавець: Круті тачки
579 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HD 83
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Робот трансформер Автобот Оптимус прайм (аксесуари) HD 83». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 200 мм |
| Высота упаковки | 260 мм |
| Длина | 140 мм |
| Длина упаковки | 285 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина упаковки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-23
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


