
Робот-трансформер Бамблбі іграшковий (трансформується в машинку) 611-33
Продавець: Круті тачки
1 041 ₴1 446 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 611-33
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Робот-трансформер Бамблбі іграшковий (трансформується в машинку) 611-33». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Хуада тойс |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 420 мм |
| Высота упаковки | 460 мм |
| Длина упаковки | 180 мм |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Transformers |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Желтый |
| Ширина упаковки | 360 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


