
Робот-трансформер Кватран 3 в 1 тобот (трансформується в машинку) 015-48
Продавець: Круті тачки
630 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 015-48
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Робот-трансформер Кватран 3 в 1 тобот (трансформується в машинку) 015-48». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Хуада тойс |
| Страна производитель | Китай |
| Высота упаковки | 250 мм |
| Длина упаковки | 100 мм |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Transformers |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 300 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-07
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець


