
Робот-трансформер Кватран 4 в 1 тобот (трансформується в машинку) 015-53
Продавець: Круті тачки
611 ₴861 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 015-53
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Робот-трансформер Кватран 4 в 1 тобот (трансформується в машинку) 015-53». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Хуада тойс |
| Страна производитель | Китай |
| Высота упаковки | 281 мм |
| Длина упаковки | 112 мм |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Transformers |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 360 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-11
Всім рекомендую. Швидке та якісне обслуговування. Актуальна ціна. Гарна якість.




