
Робот-трансформер пожежна машина (перетворюється на машинку, аксесуари, висота 22 см) KKR-14
Продавець: Круті тачки
607 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: KKR-14
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Робот-трансформер пожежна машина (перетворюється на машинку, аксесуари, висота 22 см) KKR-14». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 220 мм |
| Высота упаковки | 340 мм |
| Длина | 160 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 60 мм |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-12-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-12-14



