
Робот-трансформер (висота 18 см, запасна голова, шарнірні кінцівки, зброя, пластикові колеса) L 8022 D
Продавець: Круті тачки
704 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: L 8022 D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Робот-трансформер (висота 18 см, запасна голова, шарнірні кінцівки, зброя, пластикові колеса) L 8022 D». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 195 мм |
| Высота упаковки | 298 мм |
| Длина | 195 мм |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 202 мм |
| Ширина упаковки | 10 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-08-29
Неймовірний магазин. Швидко зателефонували, відправили цього ж дня, за моїм проханням. І дитина отримала подарунок вчасно, дуже класні емоції 🥰❤️🔥
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-01
Переваги
Актуальний опис


