
Розширюваний органайзер для зберігання кришок та сковорідок, DISH RACK / Підставка для кришок каструль
Продавець: HUGO
271,02 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності150 замовлень
Артикул: 234570481
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Розширюваний органайзер для зберігання кришок та сковорідок, DISH RACK / Підставка для кришок каструль». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Подставка |
| Основное назначение | Для кухонных принадлежностей, Для кухонных крышек, Для кухонных досок |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Серый |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Высота | 160 мм |
| Особенности | Складная конструкция, Термостойкая, Защита от коррозии |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-24
Дуже класна підставка для кришок. Мені підійшла
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-21
Відповідає опису, гарна якість
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець
